fbpx

Wydanie tomiku poezji nagrodą w konkursie “Poeta naszych dni”!

Nasz projekt antologii poetyckich cieszy się rosnącym zainteresowaniem. Dlatego też w tej edycji zdecydowaliśmy o zwiększeniu puli nagród w konkursie na Poetę naszych dni. Zwycięzca plebiscytu dostanie szansę na wydanie tomiku poezji w Wydawnictwie Borgis w wersji papierowej oraz elektronicznej! Co więcej, za zajęcie drugiego miejsca nagrodą również będzie wydanie tomiku poezji, tyle że w formie e-booka! Wszystkie koszty pokrywa wydawnictwo. Przewidujemy również nagrody i dyplomy dla wyróżnionych osób. W konkursie może wziąć udział każdy poeta, który opublikuje swoje wiersze w antologiach Poezja naszych dni wydanych przez Wydawnictwo Borgis w 2022 roku.

Przypominamy, że Poetą Naszych Dni 2021 został Kacper Kordalski. Drugie miejsce zajęła Anna Magdalena Filipiak-Matras. Trzecie miejsce zdobyła Ilona Dzijak-Muniak. Wyróżnienia otrzymali: Regina Kusak, Michał Franciszek Sadowski oraz Monika Stanisławowska.

W I edycji plebiscyt wygrała Julia Chudecka. Drugie miejsce zajęli ex aequo: Marek Biegalski i Jerzy Lach. Ponadto wyróżnienia zdobyli: Ilona Dziajak-Muniak, Bolesław Pączyński i Julia Winiewska.