fbpx

Literatura erotyczna – projekt bez kagańca…

Literatura erotyczna stanowi fascynujący obszar, w którym autorzy z różnych kultur wyrażają intymność i zmysłowość. Mistrzowskie opisy namiętności i pożądania przenikają dzieła takich autorów, jak: Anne Desclos, Anaïs Nin czy David Herbert Lawrence. Książki wspomnianych pisarzy to prawdziwa gratka dla miłośników tego gatunku. Oczywiście przytoczyłem tylko nieliczne przykłady pisarzy, których twórczość odegrała znaczącą rolę w obszarze tej tematyki.

Niezależnie od preferencji czytelniczych książki erotyczne oferują nie tylko rozrywkę, lecz także możliwość refleksji nad naturą ludzką. A ta jest nie do końca odgadniona i pewnie nigdy nie będzie. Niemniej to właśnie literatura erotyczna jest tym otwartym rozdziałem, który wciąż odsłania czytelnikom jej tajniki.

Od projektu do projektu

W ostatnich kilku latach Wydawnictwo Borgis bardzo prężnie się rozwija. Autorom i czytelnikom proponuje coraz to nowe projekty wydawnicze, które charakteryzują się bardzo różnorodną tematyką. Oprócz oddzielnych powieści z różnych gatunków, bardzo dobrze przyjęły się na rynku antologie naszego wydawnictwa. Są wśród nich: Poezja naszych dni, Opowieści naszych dni oraz Księga bajek najnowszych. Do tego w 2024 roku ukaże się premierowy tom zbioru Fantastyka bez granic.

Tak naprawdę każdy czytelnik znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie. Ponadto pisarze mają też w czym wybierać. Szeroka działalność naszego wydawnictwa daje im możliwość publikowania swoich często niezwykle ciekawych i wartościowych utworów.

Literatura erotyczna w naszej antologii

Również literatura erotyczna doczekała się w naszym wydawnictwie swojej antologii. Przeprowadziliśmy badanie rynku i uznaliśmy, że istnieje duże zapotrzebowanie na utwory z tego gatunku. Dlatego całkiem niedawno ruszył unikalny projekt pt. Erotyka bez kagańca. W wydawnictwie wszyscy jesteśmy zdania, że znajdą się odważni pisarze, którzy świetnie odnajdują się w tym intrygującym gatunku literackim. Serdecznie zapraszamy do udziału w tym oryginalnym projekcie!

Podsumowując, jeśli masz już ciekawe opowiadanie erotyczne lub pomysł na nie, to nie zwlekaj i opublikuj je w naszej antologii. Może będzie to ważny krok na drodze ku karierze pisarza na miarę Eriki Mitchell James, autorki bestsellera Pięćdziesiąt twarzy Greya.

(PK)