fbpx

Inspirująca opowieść z dwiema odsłonami

Życie jest niekończącym się procesem samodoskonalenia, pełnym wyzwań i możliwości. Jeśli zgadzacie się ze mną, to powinniście sięgnąć po książkę Wojciecha Boreckiego pt. Małymi krokami do celu, czyli jak zostałem emigrantem. Autor podejmuje w niej problematykę dotyczącą naszej codziennej egzystencji i wyborów, jakich dokonujmy. Nikt nie jest wolny od trosk, ale też każdy z nas ma jakieś marzenia. Ta inspirująca opowieść ma dwie odsłony. Pierwsza to wspomnienia skupione na okresie wczesnego dzieciństwa, szkole, pierwszej pracy i pierwszych miłosnych doświadczeniach. Natomiast druga to rozważania dotyczące współczesnego świata w kontekście licznych szans i możliwości. Wydaje się, że książkę Małymi krokami do celu, czyli jak zostałem emigrantem Autor dedykuje ludziom pełnym pasji, przedsiębiorczym i zaradnym. Okazuje się, że nie tylko. Autor stara się przekazać nam wszystkim, iż pragnienie dążenia do osiągnięcia czegoś w życiu jest cechą człowieka, którą należy doceniać. To nie tylko opowieść ciekawa, lecz przede wszystkim inspirująca.

Poradnik samodoskonalenia

Małymi krokami do celu, czyli jak zostałem emigrantem to książka promująca bardzo wartościowe treści. W publikacji naszego Autora Wojciecha Boreckiego znajdziemy sporo życiowych wskazówek i inspirujących historii. Książka jest też pełna zabawnych anegdot, refleksji z podróży oraz nietrywialnych spostrzeżeń na temat ludzkiej natury. Małymi krokami do celu, czyli jak zostałem emigrantem należy do tego typu lektur, w których można odnaleźć odbicie własnej osobowości. Autor, opierając się w dużej mierze na własnych doświadczeniach, stworzył swego rodzaju inspirujący poradnik. To potrzebna pozycja wydawnicza, która z pewnością pomoże wielu z nas w procesie samodoskonalenia i w wyznaczaniu wartościowych celów. Wojciech Borecki podzielił się z Czytelnikami swoim życiowym doświadczeniem. Jednocześnie wskazał, jakich wyborów należy dokonywać, aby rozwijać się i coś w życiu osiągnąć.

Inspirująca opowieść o życiu

Jeśli poszukujemy motywacji, praktycznych wskazówek oraz autentycznych historii o racjonalnym podejściu do życia, to książka Wojciecha Boreckiego Małymi krokami do celu, czyli jak zostałem emigrantem na pewno będzie dobrym wyborem. 

Tę inspirującą książkę znajdziecie w większości księgarń, w tym również w naszej Księgarni Borgis

(PK)