fbpx

Ciekawa powieść fantasy Niezbadane wyroki. Szlak pokutnika

Pod koniec 2023 roku mamy kolejną premierę literacką. Tym razem do księgarń trafiła powieść fantasy autorstwa Macieja Wągla Niezbadane wyroki. Szlak pokutnika. Jest to kontynuacja książki tego samego autora Niezbadane wyroki. Gwiazdy, która ukazała się w 2020 roku również nakładem Wydawnictwa Borgis. To ciekawa powieść fantasy, która pobudzi wyobraźnię Czytelnika. Dlaczego? O tym kilka zdań poniżej.

I znów pojawił się anioł…

Znów pojawia się anioł Sariel, którego obwiniono o nieszczęścia, jakie spadły na krainę Rivdale. Podejmuje on walkę z demonem Zerothem, a wynik tego starcia oznaczać będzie ocalenie krainy lub jej unicestwienie.

Akcja powieści Macieja Wągla Niezbadane wyroki. Szlak pokutnika rozgrywa się w dwóch światach. W tej historii są ludzie, nieumarli, demony, krasnale, elfy i orki. Pomimo iż utwór ten momentami jest mroczny i cechuje go dramaturgia, to niesie ważne przesłanie. Gdy wokół panuje zło, to powinniśmy pamiętać, że braterstwo, przyjaźń i odwaga mogą odwrócić losy tego świata.

W podsumowaniu można by przytoczyć słowa św. Pawła Apostoła: „Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj”.

Ciekawa powieść fantasy – warto przeczytać

Myślę, że udało mi się pokazać, dlaczego najnowsza książka Macieja Wągla powinna pobudzić wyobraźnię Czytelnika. Różne światy, tajemnicze postaci, siły nadprzyrodzone, wartka akcja i interesujące opisy… W istocie to wszystko na nią działa, jeśli lubimy spędzać czas z literaturą tego gatunku. Krótko mówiąc, nasz Autor napisał naprawdę dobrą książkę. Zatem jest to ciekawa powieść fantasy, którą, moim zdaniem, warto przeczytać.

Pamiętajcie też, że milowymi krokami zbliżają się święta bożonarodzeniowe. Książki z gatunku fantasy to bez wątpienia idealny prezent dla miłośników opowieści nie z tego świata. A do czytania mamy ponad sześćset stron niezwykłych przygód i zwrotów akcji.

Książka Macieja Wągla Niezbadane wyroki. Szlak pokutnika jest już do kupienia zarówno w księgarni Wydawnictwa Borgis, jak też w większości innych. Są wśród nich: Ateneum, Bonito, Empik czy Motyle Książkowe. Pełny wykaz dystrybutorów, którzy prowadzą sprzedaż naszych książek, znajdziecie na stronie naszego wydawnictwa w zakładce „Dystrybutorzy naszych książek”.

Polecam i zapraszam! 🙂

(PK)