fbpx

Korzyści współpracy z wydawnictwem

Korzyści współpracy z naszym wydawnictwem to komfortowe warunki finansowe.

Korzyści finansowe

  • Nie musisz opłacać całej kwoty od razu, płatność możemy rozłożyć nawet na kilkanaście rat.
  • Płatność dostosowujemy do Twoich indywidualnych potrzeb, sytuacji, możliwości. Zgłoś się do nas, a na pewno wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie finansowe dla Ciebie.
  • Jeśli z jakichś powodów chwilowo nie możesz dokonywać wpłat, bez żadnych problemów wstrzymamy prace nad Twoją książką.
  • Płacisz tylko za dany etap prac, więc nie musisz martwić się długoterminowym obciążeniem finansowym w razie kryzysowej sytuacji.
  • Płatność w ratach nie jest w żaden sposób oprocentowana. Dlatego też możesz cieszyć się spokojną pracą nad książką bez dopłacania dodatkowych kwot.
  • Teraz nie musisz też dopłacać za dodatkowe działania promocyjne Twojej książki. Specjalista ds. marketingu pokieruje całą kampanią i odpowie na wszystkie Twoje pytania. Wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom, wzbogaciliśmy ofertę bezpłatnej promocji o wiele nowych elementów! (zobacz poniżej)
  • Zależy nam na tym, abyś czuł się u nas bezpiecznie i nie martwił się o finanse. Ważne, żebyś mógł spokojnie skoncentrować się wyłącznie na działalności twórczej.

Jeśli więc na przeszkodzie do realizacji Twojego marzenia o wydaniu książki stoją tylko kwestie finansowe, skontaktuj się z nami. Na pewno opracujemy wspólnie komfortowy harmonogram działań i wpłat. Zaufaj nam, a już niedługo będziesz cieszył się swoją książką bez naruszania spokoju finansowego!

Pozostałe korzyści

Promocja Twojej książki – oferujemy całą gamę darmowych działań promocyjnych, których listę znajdziesz w sekcji Promocja twojej książki.

Pomoc redaktora w pisaniu książki – pomożemy Ci krok po kroku napisać Twoją własną książkę. Udzielimy niezbędnych wskazówek, co należy poprawić i jak pisać dalej, a także doradzimy w kwestiach technicznych (formatu, papieru, oprawy, ilustracji). Zapraszamy też do nowego projektu Napisz z nami.

Korekta na najwyższym poziomie – nasi korektorzy i redaktorzy mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w pracy nad rozmaitymi gatunkami literackimi, a także nad literaturą naukową. Sprawdzają teksty i starannie je dopracowują, eliminując wszelkie błędy.

Ułatwiony kontakt i przyjazna atmosfera ‒ każdy Autor trafia pod opiekę dedykowanego mu redaktora prowadzącego. Redaktor poprowadzi go przez cały proces wydawniczy i odpowie na wszystkie pytania. Oferujemy również bezpłatną opiekę marketingową. Specjalista do spraw marketingu pomoże Autorowi wybrać odpowiednią strategię marketingową i zatroszczy się o promocję książki.

Skontaktuj się z nami i wydaj książkę z profesjonalnym, doświadczonym i otwartym na rozmowę Wydawcą!

korzyści współpracy z wydawnictwem

Zapraszamy do kontaktu

Redakcja
Ewa Tadrowska +48 512-071-791
Monika Bronowicz: +48 512-071-792
Agnieszka Gortat: +48 602-287-179

Kontakt dla Autorów
kontakt@borgis.pl

* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe