fbpx

Jak wydać książkę drukowaną?

Masz gotowy tekst swojej książki i chciałbyś ją wydać? Chciałbyś wydać swoje dzieło w sposób profesjonalny? Wybierz Wydawnictwo Borgis. Z niniejszego opracowania dowiesz się przede wszystkim, jak wydać książkę drukowaną. W jednym z kolejnych materiałów napiszę także o tym, dlaczego również z nami warto wydać e-booka.

Wsparcie w procesie wydawniczym

Odpowiedź na pytanie, jak wydać książkę drukowaną, wymaga wzięcia pod uwagę kilku ważnych aspektów. Proponuję zapoznać się z ofertą naszego wydawnictwa, która obejmuje pełne wsparcie w procesie wydawniczym. Dbamy o najmniejsze detale, aby w pełni sprostać najwyższym standardom, które obowiązują w branży wydawniczej. Każdy Autor musi mieć pewność, że rozpoczęty w naszym wydawnictwie proces wydawniczy skutkuje wydaniem publikacji o najwyższej jakości edytorskiej. 

Specjalizujemy się w kompleksowym przygotowaniu książki do druku. Właśnie dlatego w Wydawnictwie Borgis pracuje bardzo doświadczony zespół redaktorów. Z reguły każdy maszynopis wydawniczy, który przygotowujemy do druku, poddajemy aż 5 korektom. Dzięki temu książka trafia do księgarń bez literówek czy błędów stylistycznych. Zapraszam do Księgarni Borgis, w której znajdują się wyłącznie książki naszego wydawnictwa. Prezentują one najwyższy poziom edytorski i są świadectwem doskonałej współpracy z Autorami. Rzecz jasna te same publikacje dostępne są niemal we wszystkich innych księgarniach.

Wygląd książki jest w dużej mierze efektem współpracy z Autorem. Zawsze konsultujemy z Autorem wygląd okładki. Okładka musi być nietuzinkowa, doskonale korespondująca z treścią i oddająca charakter publikacji. Nasi graficy mają ogrom wyobraźni, więc można powiedzieć, że dzieła naszych Autorów są w dobrych rękach. Nie zapominajmy też o wkładzie w efekt końcowy procesu wydawniczego redaktorów technicznych. Dzięki ich staraniom powstaje estetyczny i czytelny układ tekstu. 

Czas na dystrybucję i marketing!

A gdy książka jest już gotowa, to czas na dystrybucję i marketing! Nasz profesjonalny dział ds. marketingu zadba o promocję. Ważne jest bowiem, aby Twoja książka trafiła do jak największego grona Czytelników. Pomoże temu starannie przygotowana strategia promocyjna oraz świetna współpraca z dystrybutorami książek. Wydawnictwo Borgis współpracuje z największymi dystrybutorami i księgarniami w Polsce!

Nie martw się, jak wydać książkę drukowaną

Współpracując z naszym wydawnictwem, nie musisz się o nic martwić. Zaopiekuje się Tobą redaktor prowadzący, który koordynować będzie cały proces powstawania książki. Będzie niejako pomostem pomiędzy Tobą a zespołem korektorów, redaktorów, grafików i składaczy. 

Współpraca z Pisarzami jest dla nas przyjemnością. A to dlatego, że praca z książkami jest naszą pasją. Tak więc, jeśli napisałeś książkę i trzymasz ją w szufladzie czy w komputerze, to nie czekaj! Koniecznie skontaktuj się z nami! Zrealizuj swoje marzenie i wydaj z nami swoją książkę!

Jak wydać książkę drukowaną, która cieszy jakością i wyglądem? 

Wydajemy niemal wszystko, książki właściwie z każdego gatunku. Oczywiście literaturę piękną i obyczajową, wspomnienia, kryminały, poezję, fantastykę czy książki dla dzieci. Mamy także kilkudziesięcioletnie doświadczenie w wydawaniu literatury popularnonaukowej i naukowej. Zapraszamy do współpracy Pisarzy z dorobkiem, debiutantów, ale też Autorów prac naukowych i instytucje.

Mam nadzieję, że pomogłem Ci w znalezieniu odpowiedzi na pytanie, jak wydać książkę drukowaną, która cieszy jakością i wyglądem. Wydanie e-booka może być już tylko kolejnym krokiem, pracą w oparciu o dopracowaną książkę tradycyjną. Zawsze można ograniczyć się do wydania e-booka, jednak nic nie zastąpi książki tradycyjnej. Książka drukowana niezmiennie cieszy swoim wyglądem i szelestem przerzucanych stron.

(PK)