fbpx

Interesująca książka o ludziach z pociągu

Ksiądz Piotr Morawski, Autor książki pt. Pociąg pełen ludzi, od dziecka był miłośnikiem kolei. Podróżowanie pociągiem zawsze było dla niego wielką przyjemnością, ale nie tylko… Ksiądz Piotr Morawski traktował je jako czas obserwacji i refleksji. Z twarzy ludzi z nim podróżujących starał się wyczytać, a raczej wyobrazić sobie, historie ich życia. To niezwykłe, ile tajemnic kryją twarze innych ludzi. Autor zastanawia się nad zachowaniami swoich współpasażerów podczas podróży. Analizuje ich reakcje i próbuje dociec, co mogło być ich przyczyną. W mojej opinii jest to bardzo oryginalna i interesująca książka.

Fascynujący dziennik podróży

Książka Pociąg pełen ludzi księdza Piotra Morawskiego to nie jest opowieść o podziwianiu krajobrazów z pociągowego okna. To relacja dotycząca ludzkich losów i zachowań, to książka zachęcająca do refleksji. Czytając ją, odkrywamy, jak niezwykłym doświadczeniem może być siedzenie w przedziale pociągu naprzeciw obcych ludzi. Niby są, ale w pewnym momencie wstaną, wyjdą i już nigdy ich nie zobaczymy.

Książka księdza Piotra Morawskiego Pociąg pełen ludzi to fascynujący dziennik podróży. Idealna pozycja wydawnicza nie tylko na… podróż koleją, ale także po prostu do poduszki. Jest to dobra książka, bardzo pouczająca, a do tego ciekawie napisana. Naprawdę warto ją przeczytać. A co najważniejsze jest też idealną propozycją na prezent dla kogoś, kto ceni sobie literaturę pobudzającą do refleksji.

Interesująca książka, a do tego premiera!

To prawda, gdyż premiera książki Pociąg pełen ludzi księdza Piotra Morawskiego miała miejsce całkiem niedawno, bo pod koniec listopada. Cieszę się, że ukazała się właśnie w tym okresie, gdy święta są już blisko. Bowiem jest to czas skłaniający do refleksji. Rozejrzyjmy się wokół, popatrzmy na innych ludzi i zastanówmy się, czy moglibyśmy coś dla nich zrobić. Nie jesteśmy sami, ponieważ świat jest pełen ludzi, których losy nie powinny być nam obojętne.

Książka Pociąg pełen ludzi księdza Piotra Morawskiego jest już do nabycia w prawie wszystkich księgarniach na terenie całego kraju. Ta interesująca książka dostępna jest zarówno w postaci drukowanej, jak i e-booka.

(PK)