fbpx

Bestseller We’ll still be friends już w przedsprzedaży!

Jeszcze tylko do 27 listopada trwa przedsprzedaż najnowszej powieści Weroniki Dobrzynieckiej zatytułowanej We’ll still be friends. Prowadzi ją księgarnia internetowa EMPiK, a już niedługo będzie ją można zakupić również w salonach EMPiK-u. Oczywiście znajdzie się także w sprzedaży w większości pozostałych księgarń na terenie całego kraju, w tym w Księgarni Borgis. Powieść ukaże się pod patronatem portalu Lubimy czytać. Moim zdaniem książka We’ll still be friends Weroniki Dobrzynieckiej to prawdziwa gratka dla miłośników literatury młodzieżowej. Dla mnie kandydatka na bestseller tego roku!

Zawsze będziemy przyjaciółkami!

Najnowsza powieść Weroniki Dobrzynieckiej jest historią grupy nastolatek, członkiń licealnego zespołu cheerleaderek z miasta Portland w stanie Maine. Czyż życie popularnej i podziwianej cheerleaderki nie jest wspaniałe? A może to tylko pozory?

Josie, Blue, Pheronica i Audrey, bo o nich mowa, zdecydowanie różnią się od siebie. Ponadto wywodzą się z różnych środowisk, zmagają się z rozmaitymi problemami. Na co dzień widzimy tylko jedną stronę ich życia. A przecież one też bywają samotne, nie zawsze mają szczęśliwe dzieciństwo i łatwy okres dojrzewania. Często odczuwają presję otoczenia, spotykają się z oznakami zazdrości, a niekiedy dopada je depresja. Nie zawsze bowiem dokonują właściwych życiowych wyborów, w następstwie czego ponoszą konsekwencje. Pomimo swej sławy popularne szkolne cheerleaderki są przede wszystkim zwykłymi dziewczynami…

W efekcie okazuje się, że na pozór wspaniałe życie podziwianych dziewczyn kryje w sobie wiele sekretów. Niemniej, dopóki przyjaciółki trzymają się razem, to niestraszne im jest żadne, nawet najtrudniejsze, wyzwanie. Jak to się mówi – w jedności siła.

Powieść Weroniki Dobrzynieckiej We’ll still be friends polecam zwłaszcza dziewczynom, które niekiedy czują się samotne. Po jej lekturze na pewno nastrój się poprawi. Historia cheerleaderek z Portland przywróci wiarę w przyjaźń, a może i chęć do imprezowania. 🙂

No cóż, takie są przywileje młodości!

Nie pierwszy bestseller Weroniki Dobrzynieckiej

Weronika Dobrzyniecka jest niezwykle płodną Pisarką młodego pokolenia. Książki Autorki noszą angielskie tytuły, co już na wstępie zapowiada charakterystyczny styl pisania powieści. W Wydawnictwie Borgis Pisarka wydała już kilka swoich dzieł. Są to: I’m your past (2020), We’ll be born as flowers (2021) i I’m your future (2022). Wszystkie dotychczasowe książki zyskały doskonałe recenzje Czytelników. Wieszczę sukces powieści We’ll still be friends, której trwa przedsprzedaż, a premierę wyznaczyliśmy na 27 listopada tego roku. Jak już wspomniałem na początku, uważam, że najnowsza książka Weroniki Dobrzynieckiej to doskonała kandydatka na bestseller.

(PK)