fbpx

Książka o firmie i inne programy

W dzisiejszym opracowaniu chciałbym opowiedzieć Wam coś więcej o działalności Wydawnictwa Borgis. Otóż, jednym z kierunków, które wydawnictwo realizuje, jest program Książka o mojej firmie. Udział w nim może wziąć każdy, kto chciałby opisać historię swojego przedsiębiorstwa. Jeśli tylko masz ciekawy pomysł, to naprawdę warto go zrealizować, czyli opublikować.

Dlaczego gorąco namawiam?

I dlaczego tak gorąco do tego namawiam…? W nowej rzeczywistości gospodarczej żyjemy już ponad trzydzieści lat. Nie jest to długi okres w porównaniu z rozwiniętymi gospodarkami kapitalistycznymi, ale w tym czasie działo się naprawdę wiele. Myślę, że są przedsiębiorcy i pracownicy, którzy chcieliby uwiecznić swoje zawodowe wspomnienia. Ponadto coraz więcej firm ma swoje rocznice, więc warto byłoby podzielić się z innymi swoją historią. Z jednej strony byłoby to podkreśleniem wartości marki, zaś z drugiej mogłoby być idealnym prezentem dla kontrahentów. Taka książka o firmie, a może nawet album, byłaby również godnym podsumowaniem pewnego etapu w historii przedsiębiorstwa. Moim zdaniem wizerunkowo… zdecydowanie na plus! Zatem zapraszam do udziału w programie Książka o mojej firmie!

Książka o firmie, ale też inne programy…

Oprócz programu Książka o mojej firmie nasze wydawnictwo ma do zaoferowania kilka innych. Jest wśród nich cieszący się dużym zainteresowaniem program Ocalić od zapomnienia. Jak sama nazwa wskazuje, adresujemy go do Autorów, którzy chcieliby uwiecznić swoje wspomnienia lub inne fakty z przeszłości. W pewnym sensie oba programy, tj. Książka o mojej firmie i Ocalić od zapomnienia, uzupełniają się. Poza tym Wydawnictwo Borgis wydaje publikacje w ramach takich programów, jak: Mój debiut, Kariera w toku i Publikuję naukowo

Niech świat się dowie!

Na samym wydaniu książki czy albumu przedsięwzięcie się nie kończy. Chętnie zaprezentujemy Twoje dzieło szerszej publiczności. Może ono trafić do wielu księgarń w Polsce. Niezależnie od tego posiadamy własną, unikalną Księgarnię Borgis. Jej wyjątkowość polega na tym, iż oferuje ona wyłącznie publikacje polskich Autorów. A przy tym jest to naprawdę bardzo wartościowa literatura. Podsumowując, stawiamy na rozwój polskiej kultury! 

I cieszylibyśmy się wspólnie, gdyby dzieło Twojego autorstwa znalazło się na półkach księgarskich!

Niech świat się dowie!

(PK)